Please reload

04/12/2014

 

Pod pojęciem „wielofirmowość” kryje się prosta idea obsługi wielu firm, zarządzanych np. przez holding, za pomocą jednego systemu, którym jest Comarch ERP Altum.

 

– Rozwiązania Comarch ERP spełniają oczekiwania klientów. Ma to przełożenie na dynamiczny wzrost sprzedaży...

06/11/2014

Smart data, Internet rzeczy, cloud computing, grywalizacja to tematyka zakończonego 21 października 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie Comarch Retail Show. Podczas wydarzenia Comarch zaprezentował publicznie swoje najnowsze osiągnięcie Comarch beacon.

Podczas ko...

11/03/2014

Zapewnienie bezpieczeństwa danych jest podstawowym zadaniem w każdym przedsiębiorstwie, ponieważ decyduje o stabilności jego działania. Prawidłowy backup danych powinien odbywać się w sposóbautomatyczny, według określonego harmonogramu, bez ingerencji człowieka oraz po...

Please reload

Archwium

 

Wyszukiwanie
Please reload

IT Advisor oferuje nowoczesne, zaawansowane technologicznie i kompleksowe rozwiązania informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Zdobyte doświadczenia, profesjonalizm i kreatywność naszego zespołu, jak również merytoryczna współpraca z Comarch, pozwoliły nam zająć stabilną i wiarygodną pozycję na rynku.

Informacje ze świata ERP

 

IT Advisor Sp. z o.o.

 

św. Wincentego 7
61-003 Poznań

 

tel. +48 61 623 34 10

 

Dołącz do nas:

 

  • Facebook Classic
  • Ikona aplikacji Google +

© 2014 by IT Advisor Sp. z o.o.