top of page

02_IT ADVISOR

PROFIL I STRATEGIA

Oferujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie i kompleksowe rozwiązania informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Zdobyte doświadczenia, profesjonalizm i kreatywność naszego zespołu, jak również merytoryczna współpraca z Comarch, pozwoliły nam zająć stabilną i wiarygodną pozycję na rynku.
 

Wiedza i umiejętności, a także nieustanne podnoszenie kwalifikacji oraz lojalność gwarantują rzetelną i kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawiają także, że od lat cieszymy się zaufaniem wielu firm.
 

Od kilku lat skutecznie realizujemy wyznaczone przez naszą strategie cele, a sukcesy naszych Klientów przekonują nas o ich właściwym wyborze.

ZESPÓŁ

Naszą kadrę tworzą kreatywni, dobrze wykształceni ludzie, wykazujący pomysłowość oraz inicjatywę.  Zespół pracowników IT Advisor na bieżąco, wraz z rozwojem technologii, poszerza swoją wiedzę biorąc udział w specjalistycznych kursach, szkoleniach
i seminariach.

EWOLUCJA

Założyciele IT Advisor Sp. z o.o. to osoby związane z branżą IT od 1994 roku. Przez ponad 6 lat zdobywali niezbędne doświadczenie i wiedzę na rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Rozwój swoich klientów, jak również zaufanie, jakim cieszyli się wśród wielu firm, postawiły przed nimi nowe cele. Wyzwanie jakiego się podjęli można zdefiniować krótko - ERP, tak właśnie IT Advisor pojawił się na rynku systemów ERP

Korytarz rynku hurtowego

Korytarz rynku hurtowego

bipoint

bipoint

Dane giełdowe

Dane giełdowe

Pracownicy magazynu

Pracownicy magazynu

moduly41

moduly41

Comarch-Partner-Logo-RGB_kolor.png

DŁUGOTRWAŁE
RELACJE BIZNESOWE

bottom of page