Dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu w obszarze ERP, Zespół Wdrożeń tworzą eksperci oraz specjaliści o szerokim spektrum zainteresowań branżowych. Dzięki systematycznemu uczestnictwu w szkoleniach, wiedza praktyczna i doświadczenie naszych konsultantów regularnie potwierdzane są poprzez cykliczną certyfikację Comarch.

 

Takie zasoby pozwalają nam na kompleksowe świadczenie usług - od dokładnej analizy potrzeb, poprzez stworzenie strategii IT, budowę rozwiązania i w efekcie końcowym - jego skuteczne wdrożenie.

Wdrożenie systemu ERP traktujemy jako pewien cykl życia projektu, którym dla Nas jest... Klient!


Mamy świadomość, że zapewnienie konsultingu na profesjonalnym poziomie, pozwoli nam efektywnie zrealizować poszczególne etapy cyklu życia projektu:

 

 


 

Maciej Dzudzewicz
kierownik zespołu wdrożeń

 

Konsultant systemów ERP z ponad 10-letnim doświadczeniem w obszarach Logistyki, Produkcji oraz Business Intelligence. Absolwent Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, ze specjalnością w zakresie systemów informatycznych i wspomagania decyzji menedżerskich. Kierownik projektów wdrożeniowych, ekspert w dziedzinie baz danych, programista. Nastawiony na rozwój i zwiększanie własnych kompetencji, uczestnik licznych szkoleń z zakresu IT, zarządzania projektem,  a także kompetencji miękkich. 

Szkolenia użytkowników

 

 

05

Migracja danych

 

 

04

Instalacja i konfiguracja

 

 

03

Implementacja funkcjonalności

 

 

02

Analiza potrzeb

 

 

01

ERP gotowy do pracy!

 

06

ERPowe trio - od 10 lat w firmie

 

 

Wiedza i umiejętności, a także nieustanne podnoszenie kwalifikacji oraz lojalność gwarantują rzetelną i kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawiają także, że od lat cieszymy się zaufaniem wielu firm.

Usługi \ Wdrożenia systemów

Wdrożenia ERP

 

 

IT Advisor Sp. z o.o.

 

św. Wincentego 7
61-003 Poznań

 

tel. +48 61 623 34 10

 

Dołącz do nas:

 

  • Facebook Classic
  • Ikona aplikacji Google +

© 2014 by IT Advisor Sp. z o.o.