Marcin Nowak
kierownik zespołu sprzedaży

 

Z branżą IT związany od ponad 15 lat, tajniki zarządzania przedsiębiorstwem zdobywał jako wdrożeniowiec systemów klasy MSP. Sektorem ERP zajmuje się od 2004 roku, specjalizując się w analizie procesów biznesowych, w szczególności dotyczących logistyki, produkcji oraz CRM. Zwolennik idei ERP 2.0, w której widzi przyszłość nowocześnie zarządzanej firmy.
Obecnie, zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje koordynując działania zespołu sprzedaży.

Maciej Dzudzewicz
kierownik zespołu wdrożeń

 

Konsultant systemów ERP z ponad 10-letnim doświadczeniem w obszarach Logistyki, Produkcji oraz Business Intelligence. Absolwent Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, ze specjalnością w zakresie systemów informatycznych i wspomagania decyzji menedżerskich. Kierownik projektów wdrożeniowych, ekspert w dziedzinie baz danych, programista. Nastawiony na rozwój i zwiększanie własnych kompetencji, uczestnik licznych szkoleń z zakresu IT, zarządzania projektem,  a także kompetencji miękkich. 

Justyna Rojek
kierownik zespołu asysty

 

Absolwentka wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Badania operacyjne, systemy informatyczne, wspomaganie decyzji menedżerskich. Specjalistka systemów ERP w zakresie Księgowości, Logistyki, Kadr i płac z ponad 10 letnim doświadczeniem w roli konsultanta, wdrożeniowca, kierownika projektu. Konsekwentna i wnikliwa, posiada gruntowną wiedzę na temat stosowanych narzędzi i technologii. Otwarta na ludzi i nowe pomysły. Lubi swoją pracę.

Firma \ Zespół

Naszą kadrę tworzą kreatywni, dobrze wykształceni ludzie, wykazujący pomysłowość oraz inicjatywę.  Zespół pracowników IT Advisor na bieżąco, wraz z rozwojem technologii, poszerza swoją wiedzę biorąc udział w specjalistycznych kursach, szkoleniach i seminariach.

ERPowe trio - od 10 lat w firmie

 

 

IT Advisor Sp. z o.o.

 

św. Wincentego 7
61-003 Poznań

 

tel. +48 61 623 34 10

 

Dołącz do nas:

 

  • Facebook Classic
  • Ikona aplikacji Google +

© 2014 by IT Advisor Sp. z o.o.