Efektywne wsparcie

 

 

Usługi \ Asysta, wsparcie klienta

Wiedza i umiejętności, a także nieustanne podnoszenie kwalifikacji oraz lojalność gwarantują rzetelną i kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawiają także, że od lat cieszymy się zaufaniem wielu firm.

Kompetencje i wszechstronność pracowników Zespołu Asysty gwarantują rzetelną obsługę powdrożeniową, czego efektem są nasze długotrwałe relacje z klientami. 

Niezmiernie cieszy fakt, że usługi wsparcia świadczymy nie tylko klientom pochodzącym z naszych wdrożen, ale wciąż rosnącej grupie klientów z rynku.

 

Dzięki Zespołowi Asysty realizujemy kolejne etapy życia projektu:

 

 

Do zadań pracowników Asysty nie należy tylko wsparcie użytkowników w codziennej pracy na systemie ERP. Tutaj również dbamy o aktualne wersje systemów ERP u naszych klientów, tutaj przyjmujemy zgłoszenia nowych pomysłów, rozwiązań, aż wreszcie tutaj budujemy to co dla nas najważniejsze - lojalność i długoterminowe realcje!

Justyna Rojek
kierownik zespołu asysty

 

Absolwentka wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Badania operacyjne, systemy informatyczne, wspomaganie decyzji menedżerskich. Specjalistka systemów ERP w zakresie Księgowości, Logistyki, Kadr i płac
z ponad 10 letnim doświadczeniem
w roli konsultanta, wdrożeniowca, kierownika projektu. Konsekwentna
i wnikliwa, posiada gruntowną wiedzę na temat stosowanych narzędzi
i technologii. Otwarta na ludzi i nowe pomysły. Lubi swoją pracę.

Rozwój systemu ERP

 

 

03

Efektywne wsparcie

 

 

02

Asysta powdrożeniowa

01

IT Advisor Sp. z o.o.

 

św. Wincentego 7
61-003 Poznań

 

tel. +48 61 623 34 10

 

Dołącz do nas:

 

  • Facebook Classic
  • Ikona aplikacji Google +

© 2014 by IT Advisor Sp. z o.o.